Apie mus

„Fliners Blitz“ – revoliucinis veido bei kūno odos priežiūros prietaisas, sukurtas Lietuvos mokslininkų ir pagaminta įmonės „Beauty Box“. Dėka unikalaus savo veikimo principo „Fliners Blitz“ leidžia džiaugtis stangresne ir lygesne oda be chirurginio įsikišimo.

KODĖL VERTA RINKTIS?

Ši procedūra nereikalauja tiesioginės intervencijos į Jūsų odą ir leidžia pasiekti tokius pačius, o dažnai – net geresnius rezultatus, nei su iki šiol naudotomis priemonėmis. Atlikus procedūrą odos būklės ir problemų gerėjimo trukmė yra ženkliai trumpesnė, lyginant su chirurginėmis odos procedūromis. Šio inovatyvaus prietaiso pagalba savo odą galite atjauninti net 10-čia metų – saugiai, greitai ir su mažiau skausmo, palyginus su kitomis grožio procedūromis.

APIE PROCEDŪRĄ

Odos jauninimo procedūra su „Fliners Blitz“ – paprastas ir saugus būdas atrodyti ir jaustis puikiai. Procedūros metu atliekamas biologinis odos atsinaujinimas, kuris gerina ir stangrina bendrą veido ir kūno odos būklę.
„Fliners Blitz“ efektyviai padeda kovoti su šiomis probleminėmis veido ir kūno odos vietomis:
 • akių vokų odos pertekliumi;
 • plonomis raukšlelėmis visoje veido srityje;
 • veido ir kaklo odos pertekliumi;
 • kovoje su odos pigmentacija ir kitais netobulumais;
 • randų mažinimu;
 • sumažina odos perteklių pageidaujamoje kūno vietoje (ypač po nėštumo, kai lieka odos perteklius aplink bambą).
Procedūros trukmė: Priklauso nuo pasirinktos veido ar kūno srities ir gali trukti nuo 30 min. iki 2 val.
Kam tinkama? Procedūra yra tinkama tiek moterims tiek vyrams.
Ką reikia žinoti prieš procedūrą? 2 savaitės prieš procedūrą rekomenduojama vengti saulės spindulių arba naudoti aukšto SPF apsauginį kremą. Taip pat rekomenduojama vengti odą stangrinančių priežiūros priemonių, kurių sudėtyje gali būti retinolio, alfa hidroksirūgščių (AHA), tretinoino ar bet kokio tipo vitamino A darinių. Labai svarbu dieną iki procedūros nevartoti alkoholio ar kitokių svaigalų bei procedūros dieną negerti kavos.
Procedūros metu: Atliekant procedūrą galimas nežymus diskomfortas, priklausomai nuo jūsų jautrumo (ašarojimas, čiaudulys ar skausmas). Siekiant užtikrinti maksimaliai galimą procedūros komfortą, vietiniam nuskausminimui yra naudojamas specialus kremas.
Po procedūros: Atlikus procedūrą 2-3 dienas jaučiamas padidėjęs odos jautrumas. Kiti galimi šalutiniai poveikiai: patinimas, nudegimo pojūtis, sausos odos taškeliai, odos šlapavimas. Šalutinis poveikis priklauso nuo pasirinktos procedūros. Gijimo procesas gali trukti nuo keleto dienų iki kelių savaičių. Tačiau labai svarbu net iki 8 sav. vietas, kuriose buvo atliekama procedūra saugoti nuo tiesioginių UV spindulių.

FLINERS BLITZ VEIKIMO PRINCIPAS

„Fliners Blitz“ aparatas jonizuoja daleles tarp prietaiso galiuko ir odos, taip sukurdamas mažą plazmos lanko iškrovą odoje. Tuomet šiame odos plote audiniai susitraukia ir stangrėja. To pasekoje mažėja odos plotas, o kartu ir nelygumai bei plonos raukšlės. Tuo pat metu organizmas šioje vietoje skatina kolageno ir elastino atsinaujinimą, o kartu ir odos audinio atsinaujinimą. Tokiu būdu, pasirinktos procedūros metu yra išlyginamos plonos raukšlės, stangrinama oda, atsisveikinama su odos pertekliumi.
„Fliners Blitz“ yra ženkliai pranašesnis už įprastus, šiuo metu naudojamus veido ir kūno odos tobulinimo prietaisus:
 • visos procedūros metu „Fliners Blitz“ prietaiso galiukas neturi jokio kontakto su oda. Net jei ir įvyksta kontaktas, aparatas automatiškai išsijungia;
 • jį galima naudoti net ir tokiose jautriose vietose kaip akių vokai;
 • aparatais yra dvigubai efektyvesnis nei kiti prietaisai atliekant procedūrą dideliuose odos plotuose, kaip kaklo ar pilvo sritys.;
 • vienu metu galima daryti procedūrą pilvo, kaklo ir kituose didesniuose odos plotuose;
 • šalutinis poveikis yra minimalus, o rezultatai matomi iškarto ir yra ilgalaikiai.
Prieš atliekant, bet kokią procedūrą būtina konsultacija, kurios metu išsiaiškinama ar Jūsų odos tipui tai yra tinkamas šis metodas ir ar tai nesukels nepageidaujamo šalutinio poveikio.